Výroba razítka daňového poradce

Potřebujete kulaté razítko daňového poradce? Vyrábíme razítka dle vzoru Komory daňových poradců s průměrem otisku je 36 mm. Všechna razítka je možno objednat na www.a-razitka.cz.

Níže nabízíme tři typy vhodných kulatých razítek. V objednávce razítka stačí napsat název firmy (jméno, příjmení) a evidenční číslo. Tyto údaje nám napište např. do poznámky v objednávce. Razítko vyrobíme a dodáme přesně dle vzoru a s potřebnými údaji.

Vzor razítka daňového poradce pro fyzické osoby:
kulaté razítko daňového poradce

Vzor razítka daňového poradce pro právnické osoby:
kulaté razítko daňového poradce

Chcete-li razítko samonamáčecí, objednávejte typ Shiny R-542.

kulaté razítko daňového poradce

Máte rádi kvalitní a profesionální věci? Razítkujete často? Sháníte elegantní model razítka? K tomu je určeno profesionální kovové razítko Heavy Duty H-6009.

kulaté razítko daňového poradce

Nesamonamáčecí dřevěná verze je razítko DK 38.

kulaté razítko daňovéo poradce

Kontaktujte nás v případě dotazu!

500,- Kč
413,- Kč bez DPH
Razítko Trodat 4913, šedá, je vhodné pro umístění všech firemních údajů včetně firemního loga. Razítko je...
Barva na plasty a gumu. Rychleschnoucí, nízkoviskózní speciálně vyvinutá pro použití na plasty. Barva je flexibilní...
Profesionální kovové datumové razítko Shiny Heavy Duty H-6109. Ručně stavitelné datum o výšce 5 mm. Okolo datumu...
Kovový vizitkář ve stříbrné matné barvě. Vhodný do tašky, kabelky či do kapsy. Kapacita je cca 10 ks vizitek...
Vysoce hlazený papír je příjemný a jemný na dotek s vynikající vizuální texturou povrchu. Vyniká svou absolutní...
Elegantní kovový vizitkář v červené matné barvě. Vhodný do tašky, kabelky či do kapsy. Kapacita je cca 10 ks...
Celokovový řezač Standard Duty OLFA SAC-1 s automaticky blokovanou čepelí, plochá pojistka k posunu čepele, kovová...
OLFA KB4-R/5 Jednostranná čepel do skalpelu - určená pro kruhové řezy. Balení: KB4-R/5 = 5 ks čepelí v pouzdře.
OLFA RTY-3/G velký kruhový otočný řezač 60 mm, možnost napojení vodícího ramene.
Barva R 9 má extrémně všestranné použití. Je vhodná jak pro manuální razítkování, tak pro využití ve...
Ředidlo Coloris 465, 50 ml
Barva R 9 má extrémně všestranné použití. Je vhodná jak pro manuální razítkování, tak pro využití ve...